Angelina Jolie zbulon tatuazhin e ri në mes të gjoksit

Mediale Vip

Angelina Jolie zbulon tatuazhin e ri në mes të gjoksit

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 20:48
Angelina Jolie

Angelina parakaloi në tapetin e kuq të Tony Awards, e veshur me një fustan kadife ngjyrë të gjelbër nga Versace.

Sakaq, fotografët vunë re menjëherë tatuazhin e ri në gjoksin e yllit hollivudian.

Është një dallëndyshe në fluturim.

Ky zog ka një kuptim të thellë.

Thuhet se sjell bollëk në shtëpinë ku bën folenë. Dallëndyshet njihen për besnikërinë dhe aftësinë e tyre për t’u kthyer në të njëjtën fole vit pas viti.

Zogu gjithashtu simbolizon lidhjet e ngushta familjare dhe stabilitetin.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat