Buta na surprizoi me fotografinë e së bijës dhe është shumë e ëmbël!

Mediale Vip

Buta na surprizoi me fotografinë e së bijës dhe është shumë e ëmbël!

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 22:42
Buta

Buta di mirë ta mbajë jetën private, private! 

Mirëpo e ka lëshuar pak dorën ditën e sotme, duke postuar një seri me foto në "Instagram", ku njëra prej tyre është vajza e tij, Irina Januzi. 

Duket kaq e ëmbël! 

Kujtojmë se Buta u bë baba për herë të parë në shkurt të këtij viti, kur erdhi në jetë vogëlushja Irina.

Image

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat