Arta Bajrami ia kërkon një favor Blerta Deliut live në emision

Mediale Vip

Arta Bajrami ia kërkon një favor Blerta Deliut live në emision

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 00:54
Blerta Deliu-Kodra, Arta Bajrami

Këngëtarja e njohur Arta Bajrami dhe deputetja e Kuvendit të Kosovës, Blerta Deliu-Kodra, ishin të ftuara në “The Elite Way”.

Arta, ka folur për vështirësitë e rritjes së dy fëmijëve me autizëm dhe ka kërkuar që të bëhet më shumë nga shteti për këtë kategori.

Bajrami, përballë deputetes Dëliu-Kodta, e ka pasur edhe një kërkesë konkrete, për ta dërguar në Kuvendin e Kosovës.

Deputetja, ka premtuar se do të bëjë çfarë është e mundur.

Emisionin e plotë e gjeni në videon më poshtë:

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat