Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli do të prezantojnë BBVK3? Ja ç’thotë Alaudin Hamiti

Mediale Vip

Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli do të prezantojnë BBVK3? Ja ç’thotë Alaudin Hamiti

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 18:32
Alaudin Hamiti, Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli

Lajmi se Arbana Osmani dhe Luiz Ejlli do të jenë bashkëprezantojnë sezonin e tretë të “Big Brother VIP Kosova” kanë qarkulluar së fundmi.

Vetë personazhet në fjalë nuk kanë dashur të japin një përgjigje konkrete për këto lajme.

Por për këto spekulime është pyetur edhe moderatori Alaudin Hamiti në një intervistë në emisionin “Kosova Today”.

Por as ai nuk preferoi të jepte detaje. Tha vetëm se çdo gjë do të zbulohet në shtator.

Nuk mund të zbuloj asgjë. Po besoj i keni lexuar lajmet, ato mbesin lajme në mendjen e atyre që i lexojnë dhe si duan ta perceptojnë lajmin. Besoj në shtator zbulohet gjithçka se çfarë do të ndodhë me "Big Brother VIP Kosova 3".

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat