Engjëllusha Salihu veshi fustanin e bardhë, shfaqet si nuse

Mediale Vip

Engjëllusha Salihu veshi fustanin e bardhë, shfaqet si nuse

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 06:36
Engjëllusha Salihu

Këngëtarja e njohur Engjëllusha Salihu muaj me parë ka kurorëzuar dashurinë e saj.

Ajo  ka publikuar një video ku shfaqet e rregulluar në çdo detaj dhe e veshur në fustan të bardhë.

Ani pse Engji kishte treguar se është përgatitur për projekt muzikor, ndjekësit janë të shumtë që kanë reaguar se ‘Mos është bërë gati për dasem’.

Në fakt këngëtarja ka treguar se edhe dasmen do të realizoj shumë shpejt, por nuk dihet për ndonjë datë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat