Beatrix Ramosaj ndanë postimin emocionues, ndjen mungesën e këtij personi

Mediale Vip

Beatrix Ramosaj ndanë postimin emocionues, ndjen mungesën e këtij personi

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 15:48
Beatrix Ramosaj

Këngëtarja e njohur Beatrix Ramosaj ndonëse nuk është aktive në muzikë por rrjetet sociale nuk i le mbas dore.

Sot feston ditëlindjen e ëma saj, e për këtë Trixa ka thur fjalët me të bukura por ka treguar dhe mungesën që ndjenë për të, ndonëse gjenet në Amerikë.

“Të shoh ty të lumtur dhe të shëndetshme, ma mbush zemrën me gëzim, çdo moment pa ty ndihet i paplotë dhe me mungon me shumë se sa mund të shpreh me fjale, të dua shumë” ishin fjalët e këngëtares.

Image
Beatrix Ramosaj

Kujtojmë se Trixa është mjaftë e lidhur me nënën e saj këtë e ka treguar vet ajo gjatë qëndrimit në ‘Big Brother VIP Albania’.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat