Kur u fejua nuk tregoi, por sot Engjëllusha vishet me fustan të bardhë

Mediale Vip

Kur u fejua nuk tregoi, por sot Engjëllusha vishet me fustan të bardhë

Më: 21 qershor 2024 Në ora: 23:49
Engjëllusha Salihu

Engjëllusha Salihu javët e fundit I dha fund beqarisë, duke u fejuar në një ambient mjaftë privat me familjen e ngushtë.

Engjëlluasha sot, postoi disa fotografi me fustan të bardhë.

Por, sic duket ky fustanë është dizajnuar për projektin e ri që do të sjellë.

Image
Engjëllusha Salihu

Padishim komentet ishin të shumta, duke e komplimentuar për bukurinë dhe paraqitjen e saj.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat