Xhensila publikon bashkëpunimin e shumëpritur me Noizyn e Ardian Bujupin

Mediale Vip

Xhensila publikon bashkëpunimin e shumëpritur me Noizyn e Ardian Bujupin

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 18:15
Xhensila

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka publikuar këngën e re të titulluar “Lamtumirë” që është në bashkëpunim me reperin Noizy dhe këngëtarin Ardian Bujupi.

Teksti është shkruar nga vet këngëtarët, me producent Engli Versal.

Kënga që nga momenti i publikimit ka marrë mijëra klikime në Youtube.

Xhensila ka qenë në qendër të komenteve, pas ndarjes nga Bes Kallaku.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat