Publikohet ‘Turist’ nga Onat dhe Marshall Jungle - Bota Sot
Publikohet ‘Turist’ nga Onat dhe Marshall Jungle

Muzikë

E martë, 16 tetor 2018

Publikohet ‘Turist’ nga Onat dhe Marshall Jungle

Më: 26 shkurt 2018 Në ora: 22:25
Onat

Hip hop yjet e muzikës shqiptare, Onat dhe Marshall Jungle kanë publikuar një projekt të përbashkët muzikor.

‘Turist’ titullohet kënga e realizuar në mënyrë shumë artistike në anën vizuele dhe meritat shkojnë për Erzenology dhe LuisaShalën ndërsa për instrumental është kujdesur nga Pluto.

Dyshja e Babastars nuk do të ndalen me kaq pasi pritene dhe shumë projekte të tjera, qoftë nga ta apo edhe anëtarët e tjerë të këtij labeli.

E pavarësisht se preferojnë të sjellin duete brenda grupit ata janë të hapur edhe për bashkëpunime edhe jashtë tij, andaj shumë shpejt do të vijë një bashkëpunim mes Majk dhe Capital T.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test