Ibrahim Krasniqi

Perkujtime

E mërkurë, 29 qershor 2022

Ibrahim Krasniqi

Më: 8 prill 2022 Në ora: 11:49
Ibrahim Krasniqi

Sot, më 8 prill bëhen 3 vite nga vdekja e vëllait dhe babait tonë

Mallin dhe pikëllimin tënd që kam në zemër nuk mund t’i përshkruaj, më mungon çdo ditë e më shumë.

Dhembja nuk shprehet me fjalë, as me lot, ajo është thellë në brendësinë e shpirtit tonë! Kujtimi dhe malli do të jenë pjesë e jetës sonë.

E madhe është krenaria që të patëm, por edhe më e madhe është dhembja që nuk je më në mesin tonë.

Gjithmonë do të mbetesh në zemrat tona i pa harruar!

Me mall dhe dhembje do të përkujtojnë gjithmonë bashkëshortja Hajrija, djemtë Përparimi, Arbeni, Lulzimi, vajzat Elizabeta, Fetija, Afërdita nga Kaçaniku i vjetër. Vëllezërit Goca: Azemi, Ibrahimi, Agimi, Sahiti e Kemajli, motrat Sylbija, Ajnishahi e Halitja nga Zaskoku i Ferizajt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat