Bardhylit, vëllaut tim hero në 17 vjetorin e vrasjes

Perkujtime

E shtunë, 13 gusht 2022

Bardhylit, vëllaut tim hero në 17 vjetorin e vrasjes

Më: 25 qershor 2022 Në ora: 00:06
Bardhyl Ajeti

-U mbushën 17 vite

Më le me lot në sy

Shumë vështirë vëlla

Po jetoj pa ty

-Ka ardhur vera

Natyra po gjelbëron

Zemra ime për ty

Çdo ditë vajton

-Kudo që shkoj

Vuajtje kam për ty

-Të kujtoj o vëlla

Me lot në sy

-Ishe sypatrembur

Guximtar e trim

-Krenaria ime

I VETMI VËLLAI IM

FITIMI

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat