Haxhi Bajram Kastrati

Perkujtime

E shtunë, 04 shkurt 2023

Haxhi Bajram Kastrati

Më: 10 nëntor 2022 Në ora: 00:04
Haxhi Bajram Kastrati

Ishe dhe do të mbetesh shembulli i një burri fisnik, babai e gjyshi të dashur dhe mikut të sinqertë për të gjithë ata që të njohën.

Jetojmë me mësimet, veprat dhe fjalët Tuaja, që ishin gjithmonë burim frymëzimi dhe do të mbeten përjetësisht udhërrëfimi ynë jetësor.

Kujtimi, malli dhe dashuria për Ty nuk do të shuhen kurrë!

Familja Kastrati

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat