Fedaije Durmishi

Perkujtime

E martë, 28 mars 2023

Fedaije Durmishi

Më: 7 shkurt 2023 Në ora: 00:00
Fedaije Durmishi

E dashur DADI vdekja jote në lule të rinis ishte një ditë shumë e vështirë për ne. Na kujtohen ato momente të vështira ku mbetem pa shtyllën tonë të familjes. Sa shumë dashuri i jepje çdo personi afër teje.

Familja jonë po rritet por vendin tënd nuk e zëvendëson askush, mbesat e tua dhe nipi yt nuk të kanë njohur fizikisht, por ne çdo ditë ju tregojmë që kanë një engjëll në Parajsë që e quajmë Hallë-Teze.

Qofsh e qetë në Parajsën tënde, sepse neve na ke lënë me mall dhe dhimbje tërë jetën.

Të përkujtojmë me mall dhe dashuri: Prindërit Habiti dhe Xhemilja, Vëllai Nexhati me Blerinën, motra Lirija me Albanin, Luljeta me Kastriotin, mbesat Lisa, Dua, Sara, Klea, Tiara dhe nipi Leo.

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat