Sejdi Shaban Osmanaj

Perkujtime

E martë, 27 shkurt 2024

Sejdi Shaban Osmanaj

Më: 9 dhjetor 2023 Në ora: 00:00
Sejdi Shaban Osmanaj

E tani pusho në paqe përgjithmonë në Kosovën tënde të cilën e deshe aq shumë e në të cilën jetove aq pak.

I përjetshëm qofte kujtimi për ty Bashkëshort (Babë) i dashur, të qofte i lehtë dheu i Kosovës të cilin e pate mall përgjithmone.

Te përkujtojmë me mall të pa shuar:

Bashkëshortja Kadirja, Djemtë Bujari Emini, Rejat Sanija, Shqipja, Vajzat Ajshja, Shqipja, Hatixhja, Nipat e Mbesat si dhe mbarë familja Osmanaj nga Gjermania.

Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat