​Vazhdojnë reduktimet e energjisë në qendër të Prishtinës

Prishtina

​Vazhdojnë reduktimet e energjisë në qendër të Prishtinës

Më: 23 qershor 2022 Në ora: 11:22
Prishtinë

Që nga orët e mëngjesit lagjja e Muhaxherëve në Prishtinë, është pa energji elektrike.

KEDS deri në këto momente nuk ka njoftuar për ndërprerje të energjisë për shkak të planeve rregulluese apo problemi në rrjet.

Edhe ditën e hënë e gjithë lagjja e Muhaxherëve ishte pa energji elektrike.

Kjo gjë ka shkaktuar shumë probleme te qytetarët dhe bizneset e kësaj pjese.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat