Publikohet lista e kandidatëve të kualifikuar për zyrtar policor në rajonin e Prishtinës

Prishtina

Publikohet lista e kandidatëve të kualifikuar për zyrtar policor në rajonin e Prishtinës

Më: 1 korrik 2022 Në ora: 15:40
Policia e Kosovës

Policia e Kosovës ka publikuar listën e kandidatëve të kualifikuar për zyrtar policor në rajonin e Prishtinës.

Në njoftim thuhet se kandidatët në listë duhet të paraqiten në Drejtorinë Rajonale të Policisë në Prishtinë, Stacioni Policor Qendra në rrugën “Luan Haradinaj”.

Për nënshkrimin e kontratës kandidatët duhet të paraqiten me 6 dhe 7 korrik, sipas orarit të shënuar në listë.

Listën e plotë e gjeni këtu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat