Qentë i vërsulen një gruaje në Prishtinë

Prishtina

Qentë i vërsulen një gruaje në Prishtinë

Më: 14 nëntor 2022 Në ora: 10:47
Foto nga vendi i ngjarjes

Qytetarët e Prishtinës po ankohen për qentë endacak të cilët po frikësojnë persona të ndryshëm në qytet.

Në grupin Network Prishtina në rrjetin social facebook ku qytetarët paraqesin ankesat e tyre ata kanë postuar një video të një gruaja duke iu vërsulur qentë endacak.

VIDEO: 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat