Kujtim Prodani infektohet me Covid 19, poston foton nga shtrati i ‘Shefqet Ndroqit’

Shqipëria

Kujtim Prodani infektohet me Covid 19, poston foton nga shtrati i ‘Shefqet Ndroqit’

Më: 30 dhjetor 2020 Në ora: 14:38
Kujtim Prodani

Kantautori i njohur Kujtim Prodani është infektuar me Covid 19.

Ai është shtruar në spitalin Shefqet Ndroqi nga ku ka postuar një foto në Facebook ku duket se mban një maskë oksigjeni.

‘Sa miq e sa të afërm na more ; o flamë e keqe.’– shkruan Prodani.

Të shumta janë mesazhet inkurajuese nga miqtë dhe të afërmit të cilët i urojnë shërim të shpejtë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat