Gazetarit i merret goja dhe sikletoset përballë zv. ministres: Uroj mos të jetë efekti juaj

Shqipëria

Gazetarit i merret goja dhe sikletoset përballë zv. ministres: Uroj mos të jetë efekti juaj

Më: 24 janar 2021 Në ora: 16:56
Ornela Çuçi

Zëvendës Ministrja e Mjedisit dhe Turizmit, Ornela Çuçi ka qenë ë ftuar puntatën e radhës në programin EXPULS nga Ronaldo Sharka, i cili transmetohet në ekranin e RTV Ora çdo të shtunë.

Në prezantimin e Çuçit, Sharkës i merret goja disa herë, madje një gjë e tillë nuk mungoi as në fund të programit.

“Uroj mos të jetë efekti juaj“- u shpreh gazetari, “shpresoj që jo“, ia ktheu zonja Çuçi.

Ndiqni intervistën e plotë:

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat