Basha: Gëzuar 7 marsin për nëna Zikun dhe të gjithë mësuesit

Shqipëria

Basha: Gëzuar 7 marsin për nëna Zikun dhe të gjithë mësuesit

Më: 7 mars 2021 Në ora: 13:09
Lulzim Basha, nëna Ziku

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka uruar 7 Marsin nëpërmjet një fotoje ku shihet me vajzën e tij Viktoria.

Basha gjithashtu ka bërë urimin e tij për mamanë e tij, mësuese dhe nëpërmjet vizatimit të së bijës ka përcjellë urimin për të gjithë mësuesit shqiptarë.

“Nga zemra ju urojmë bashkë me Viktorian të gjithë mësuesve të Shqipërisë (edhe nëna Zikut)

Gëzuar 7 Marsin”, shkruan Basha në postimin e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat