Rama nxjerr pamjet nga aeroporti i Kukësit: Të bëhen gati çunat e Londrës

Shqipëria

Rama nxjerr pamjet nga aeroporti i Kukësit: Të bëhen gati çunat e Londrës

Më: 11 prill 2021 Në ora: 07:47
Aeroporti i Kukësit

Kryeministri Edi Rama ka publikuar në llogarinë e tij në Facebook një foto nga punimet që po bëhen në aeroportin e Kukësit.

Kreu i qeverisë bën ironi me “3D”, projekte për të cilat është vënë shpesh në qendër të akuzave apo kritikave.

Aeroporti i Kukësit ka marrë licencën kombëtare dhe është në proces të marrjes së licencës ndërkombëtare.

3D😍 *O çunat e Londrës bohuni gati se so mo pun mujsh😉✌️🤗

Posted by Edi Rama on Saturday, April 10, 2021

Pritet që më 18 prill, në aeroportin e Kukësit të bëhet edhe fluturimi i parë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat