Rrëzohet aksidentalisht në pusin e shtëpisë, ndërron jetë i moshuari në Vlorë

Shqipëria

Rrëzohet aksidentalisht në pusin e shtëpisë, ndërron jetë i moshuari në Vlorë

Më: 23 tetor 2021 Në ora: 17:31
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në fshatin Nartë të Vlorës.

Policia njofton se një i moshuar ka ndërruar jetë pasi ka rënë në mënyrë aksidentale në pusin e shtëpisë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Bëhet fjalë për 80-vjeçarin me iniciale K.K, ndërsa grupi hetimor ndodhet në vendngjarje.

Njoftimi i plotë:

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 17:00, në fshatin Nartë, Vlorë, dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht në një pus, në oborrin e banesës së tij, shtetasi K. K., rreth 80 vjeç, i cili si pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat