Rrëzohet aksidentalisht nga biçikleta dhe bie në pusetë, humb jetën 17-vjeçarja

Shqipëria

Rrëzohet aksidentalisht nga biçikleta dhe bie në pusetë, humb jetën 17-vjeçarja

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 18:35
Foto ilustrim

Një e mitur ka ndërruar jetë pasditen e sotme si pasojë e një aksidenti në Pezë, Tiranë. Policia bën me dije se rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe.

Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në spital.

Burime për “News24” bëjunë me dije se e mituara është vajza e nje polici ne kom. nr 6 ne Tirane. Mësohet se ajo ka qene duke ecur me biciklete edhe eshte rrezuar ne nje pusete.

Tiranë/ Informacion paraprak

Me datë 27.11.2021, rreth orës 14:25, në fshatin Maknor, Pezë, sipas familjarëve është rrëzuar aksidentalisht nga biçikleta, shtetësja R. D., 17 vjeçe.

Si pasojë ka marrë dëmtime dhe ka ndërruar jetë në SQU.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat