Pas hapjes së Rrugës së Arbrit, Rama shfaqet pranë oxhakut: Zjarr Dibre!

Shqipëria

Pas hapjes së Rrugës së Arbrit, Rama shfaqet pranë oxhakut: Zjarr Dibre!

Më: 29 nëntor 2021 Në ora: 14:09
Edi Rama

Kryeministri Edi Rama ndodhet sot në Dibër, teksa përuroi hapjen e rrugës së Arbrit.

Rama ka publikuar një foto ku shafqet pranë një oxhaku, ndërsa shikon celularin e tij. “Zjarr Dibre”, shkruan Rama në përshkrimin e fotos.

Kujtojmë se rruga e Arbrit u hap sot zyrtarisht.

Rruga u përurua sot nga kryeministri Rama dhe ministrja Belinda Balluku.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat