Ervin Salianji, takime me demokratët në Devoll: Gjithkujt do t’i jepen mundësi dhe jo ofiqe tarafesh të ngushta

Shqipëria

Ervin Salianji, takime me demokratët në Devoll: Gjithkujt do t’i jepen mundësi dhe jo ofiqe tarafesh të ngushta

Më: 21 janar 2022 Në ora: 19:55
Ervin Salianji

Drejtuesi politik i qarkut të Korçës në Partinë Demokratike, Ervin Salianji deklaron se demokratët kanë zgjedhur të ardhmen.

Salianji ka postuar disa foto gjatë takimit me demokratët e Devollit, duke u shprehur se zotimi është se gjithkujt do t’i jepet mundësi dhe jo ofiqe tarafesh të ngushta. 

MESAZHI 

Devoll.

Si shumë prej demokratëve të tjerë e kemi nisur nga zero dhe e di si është rrugetimi brenda partisë, i di hilet, padrejtësitë dhe mungesën e meritës! Bashkë kemi zgjedhur të ardhmen dhe së bashku do ti shtrijmë dorën kujtdo që ka kontribut, zotimi është se gjithkujt do ti jepen mundësi dhe jo ofiqe tarafesh të ngushta 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat