Tritol shtëpisë së vëllait të Enver Stafukës në Fushë- Krujë

Shqipëria

Tritol shtëpisë së vëllait të Enver Stafukës në Fushë- Krujë

Më: 21 janar 2022 Në ora: 23:03
Foto ilustrim

Shpërthim tritoli në Fushë Krujë.

Tritoli është vënë në shtëpinë e Naim Stafukës, vëllait të Enver Stafukës. Lënda plasëse është vënë në derën e shkalleve të një objekti tre katesh ku ka disa biznese por ne katin e 3 banon Naim Stafuka me familjen.

Fushë-Kruja është tronditur sërish nga një ngjarje kriminale mbrëmjen e të premtes, 21 janar 2022. Një shpërthim me tritol ka ndodhur  në derën e shkallëve të një objekti tre katesh.

Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në pronën e vëllait të Enver Stafukës, Naimit i cili jetom së bashku me familjen.

Deri tani nuk ka raportime për dëme në njerëz, ndërkohë nuk dihet se kush e ka vendosur tritolin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat