Mjeti humb kontrollin dhe del nga rruga në në autostradën Tiranë-Durrës, plagoset drejtuesja

Shqipëria

Mjeti humb kontrollin dhe del nga rruga në në autostradën Tiranë-Durrës, plagoset drejtuesja

Më: 26 janar 2022 Në ora: 16:49
Foto ilustrim

Një aksident ka ndodhur në autostradën Tiranë-Durrës, ku si pasojë një person ka dalë nga rruga.

Policia bën me dije se shtetasja S. S., duke drejtuar mjetin, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Si pasojë është dëmtuar dhe ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat