Makina e parkuar në rrugë merr flakë, shkatërrohet tërësisht

Shqipëria

Makina e parkuar në rrugë merr flakë, shkatërrohet tërësisht

Më: 28 janar 2022 Në ora: 13:42
Foto nga vendi i ngjarjes

Një mjet tip “Fiat” është djegur gjatë natës në Durrës.

Makina ishte e parkuar në rrugë, në lagjen numër 10 të qytetit bregdetar.

Nga hetimet paraprake, rezulton se djegia ka ndodhur për shkaqe teknike, konkretisht një shkëndijë elektrike në mjet.

]Pak ditë më parë një tjetër mjet u dogj në një tjetër zonë të Durrësit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat