Këshillimi Kombëtar/ Rama thirrje qytetarëve: Teksa politika zhurmon nga bravat, qysqitë, sharjet e përçarjet…

Shqipëria

Këshillimi Kombëtar/ Rama thirrje qytetarëve: Teksa politika zhurmon nga bravat, qysqitë, sharjet e përçarjet…

Më: 28 janar 2022 Në ora: 16:08
Kryeministri Edi Rama

Kryeministri Edi Rama thotë se pyetësorët e Këshillimit Kombëtar të shpërndara me postë për qytetarët kanë kaluar numrin 1000.

Ndërsa ka kaluar mbi 36.000 numri i pyetësorëve të plotësuar online, bën me dije Rama.

Në një postim në rrjetet sociale, shefi i qeverisë i fton qytetarët të japin mendimin e tyre mbi pyetjet në Këshillimin Kombëtar, “si njerëz, për shtëpinë tonë Shqipërinë dhe le të marrim vendimet e duhura për të nesërmen, teksa politika zhurmon nga bravat, qysqitë, sharjet e përçarjet për llogari të atyre që nuk kanë më asgjë për t’i dhënë Shqipërisë”.

POSTIMI I PLOTE

📨Kalon mbi 1000, numri i pyetësorëve të parë të kthyer me postë nga qytetarët e përfshirë në Këshillimin Kombëtar, ndërkohë që ka kaluar mbi 36.000 numri i pyetësorëve të plotësuar online në linkun …

Le të vazhdojmë të dëgjojmë njëri – tjetrin si shqiptarë, si qytetarë, si njerëz, për shtëpinë tonë Shqipërinë dhe le të marrim vendimet e duhura për të nesërmen, teksa politika zhurmon nga bravat, qysqitë, sharjet e përçarjet për llogari të atyre që nuk kanë më asgjë për t’i dhënë Shqipërisë🤝

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat