Meta thirri konferencë urgjente/ Rama komenton: Një turp kombëtar

Shqipëria

Meta thirri konferencë urgjente/ Rama komenton: Një turp kombëtar

Më: 9 prill 2022 Në ora: 20:05
Edi Rama
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat