Igli Cara zgjidhet kryetar i degës së PD-së në Durrës

Shqipëria

Igli Cara zgjidhet kryetar i degës së PD-së në Durrës

Më: 23 prill 2022 Në ora: 22:06
Igli Cara zgjidhet kryetar i degës së PD-së në Durrës

Komisioni i Organizimit dhe Kontrollit të Operacioneve Elektorale të Partisë Demokratike njofton që është mbyllur procesi zgjedhor për zgjedhjen e kryetarit të Dega Durrës.

Pas numërimit të fletëve të votimit, Kryetar i PD Dega Durrës u shpall z. Igli Latif Cara.

Me 57% të votave.

Kujtojmë që në disa dega janë zgjedhur kryetarët.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat