Makina përplas këmbësorin dhe shoferi ja mbath, ndërron jetë 56-vjeçari në Cërrik

Shqipëria

Makina përplas këmbësorin dhe shoferi ja mbath, ndërron jetë 56-vjeçari në Cërrik

Më: 26 prill 2022 Në ora: 08:57
Foto ilustrim

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, në aksin rrugor Papër-Cërrik, në fshatin Valas, një mjet me drejtues ende të paidentifikuar, ka aksidentuar shtetasin V. H., 56 vjeç, banues në Cërrik.

I cili për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për identifikimin dhe kapjen e drejtuesit të mjetit.

Si dhe për sqarimin e rrethanave dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat