Pamje/ Momentet kur një person i vendos flakën makinës së efektivit të policisë dhe largohet me vrap

Shqipëria

Pamje/ Momentet kur një person i vendos flakën makinës së efektivit të policisë dhe largohet me vrap

Më: 14 maj 2022 Në ora: 12:32
Foto ilustrim

Gazetari në Shkodër Senad Nikshiqi ka siguruar pamjet nga momentet kur një person i vendos flakën makinës së efektivit të policisë Sokol Kroni, në orët e para të mëngjesit të së shtunës.

Siç shihet dhe në videon e siguruar nga Panorama, një person, me kapuç në kokë, me duar në xhepa, afrohet qetësisht pranë makinës së parkuar të efektivit dhe i vendos flakën.

Më pas ai largohet me vrap mes tymit e flakëve që shkrumbuan mjetin.

Policia e Shkodrës njoftoi mbi ngjarjen se:

Më datë 14.05.2022, rreth orës 04:00, në lagjen “Tre Heronjtë”, Shkodër, është djegur pjesërisht mjeti tip “Mitsubishi” në pronësi të shtetasit S. K., 54 vjeç, me detyrë punonjës policie në Komisariatin e Policisë Shkodër. Automjeti ka qënë i parkuar përpara banesës së këtij shtetasi.

Vijojnë veprimet hetimore për përcaktimin e rënies së zjarrit dhe dokumentimin e plotë të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat