Pamje/ Burri në emigrim, vjehrri dhe vjehrra kapin ‘mat’ nusen e djalit me të dashurin në krevat

Shqipëria

Pamje/ Burri në emigrim, vjehrri dhe vjehrra kapin ‘mat’ nusen e djalit me të dashurin në krevat

Më: 26 maj 2022 Në ora: 13:49
Foto ilustrim

Tradhtia është ende një nga problemet e familjeve të ditëve të sotme, megjithatë, ky fenomen, me kalimin e viteve nuk bën më aq shumë çudi në shoqëri.

Së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA, ka mbërritur rasti i një gruaje nga Librazhdi, e cila është kapur mat nga vjehrri dhe vjehrra teksa ishte në momente intime me të dashurin e saj, ndërsa bashkëshorti ishte emigrant.

Mësohet se gruaja e ka njohur të dashurin në rrjetet sociale dhe e ka futur në shtëpi. Vjehrri dhe vjehrra e kanë kuptuar që nusja e tyre po i tradhtonte djalin dhe kanë pritur që ta kapin në flagrancë. Ata kanë njoftuar edhe të afërm të tjerë të tyre, teksa shihen me shkopinj në duar dhe kërcënojnë nusen.

Ndërkohë, i dashuri, shihet gjysmë i zhveshur dhe dëgjohet të thotë “nuk dija gjë për Zotin”.

Gruaja e zhveshur u lutet e frikësuar që të mos i bëjnë gjë, por është shumë e vështirë që vjehrri të përmbahet. Ndërkohë, vjehrra zotohet se këto pamje do i shkojnë djalit të saj emigrant. Burime për JOQ ALBANIA bëjnë me dije se këto pamje janë edhe në komisariatin e Librazhdit. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat