Aksidentohen turistë çekë në Tamarë, makina del nga rruga

Shqipëria

Aksidentohen turistë çekë në Tamarë, makina del nga rruga

Më: 29 qershor 2022 Në ora: 16:39
Foto ilustrim

Një makinë me turistë çekë është aksidentuar ditën e sotme në Tamarë të Kelmendit.

Makina ka dalë nga rruga, ndërsa ende nuk dihet gjendja e turistëve çekë.

Policia dhe ambulanca janë nisur drejt vendngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat