Vodhën çantën dhe sendet personale nën kërcënimin e armëve të ftohta, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë dhe shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Shqipëria

Vodhën çantën dhe sendet personale nën kërcënimin e armëve të ftohta, arrestohet 20-vjeçari në Tiranë dhe shpallet në kërkim bashkëpunëtori i tij

Më: 10 gusht 2022 Në ora: 12:43
Foto ilustrim

Policia e Tiranës ka vënë arrestuar në flagrancë një 20-vjeçar, i cili në bashkëpunim me një të mitur, nën kërcënimin e armëve të ftohta kanë vjedhur çantën dhe sendet personale të një burri.

Blutë njoftojnë se vijon puna për arrestimin e 17- vjeçarit, bashkëpunëtor në krim.

Njoftimi:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 6 arrestuan në flagrancë shtetasin B. Sh., 20 vjeç, dhe po punojnë për kapjen e shtetasit N. E., 17 vjeç, të dy banues në Tiranë. Këta shtetas, në bashkëpunim me njëri-tjetrin, nën kërcënimin e një thike, në Kombinat, i kanë vjedhur çantën dhe sendet personale, shtetasit M. K.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat