Kamioni përplaset me një “BMW” në Fier, plagoset një 27-vjeçar

Shqipëria

Kamioni përplaset me një “BMW” në Fier, plagoset një 27-vjeçar

Më: 11 gusht 2022 Në ora: 13:48
Foto ilustrim nga vendi i ngjarjes

 Një 27-vjeçar është plagosur rëndë si pasojë e një aksidenti të ndodhur në Portëz të Fierit.

Mësohet se rreth orës 12:45, N. Y., duke drejtuar një kamion është përplasur me automjetin tip “Bmw” me drejtues shtetasin I. M., 27 vjeç, banues në Drizë.

Si pasojë e përplasjes është dëmtuar dhe po mer mjekim në spital shtetasi I. M.

Image
Foto nga aksidenti

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat