Një 69-vjeçar u gjet i mbytur në Shkumbin

Shqipëria

Një 69-vjeçar u gjet i mbytur në Shkumbin

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 20:19
Foto ilustrim

Një 69-vjeçar është gjetur i mbytur në lumin Shkumbin, të hënën.

Policia tha se ngjarja ka ndodhur në fshatin Mjekës të Elbasanit, ku është gjetur i pajetë shtetasi T.T., 69 vjeç, banues në Elbasan.

Viktima ishte larguar nga banesa e tij të dielën.

Grupi hetimor po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat