“Përdhunimi të bën mirë për shëndetin, është si serumi”, Piranjat demaskojnë komentuesin

Shqipëria

“Përdhunimi të bën mirë për shëndetin, është si serumi”, Piranjat demaskojnë komentuesin

Më: 2 tetor 2022 Në ora: 13:38
Gazetare

Shumë vajza dhe gra kanë qenë viktima të sulmeve seksuale dhe një ndër rastet më të fundit që tronditi opinionin publik ishte ai i 11 vjeçares nga Kosova që u përdhunua për disa orë nga pesë të rinj. Fatkeqësisht, ka nga ata persona që e gjejnë fajin tek vajza dhe te veshja që ka zgjedhur.

Dhe mediat sociale janë “vendi ideal” ku ata i shprehin kaq hapur këto mendime. “Piranjat” ka demaskuar një burrë marrë shkas nga një koment që ka bërë në Facebook, ku mes të tjerash se përdhunimi është si serumi, të pastron enët e gjakut dhe “të bën mirë për shëndetin”.

“Nuk ka vdekur njeri nga përdhunimi. Përdhunimi është si serumi…të pastron enët e gjakut…është i vështirë por i shëndetshëm. Këtë e thotë shkenca…por e ndalon ligji pasi është veprim jashtë dëshirës”, shkruante ai. Gazetarja ka ndjekur personin në fjalë që ndryshe nga tenton t’i fshihet kamerës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat