Edi Rama publikon foto me Dua Lipen: Me qytetaren më të re të Shqipërisë

Shqipëria

Edi Rama publikon foto me Dua Lipen: Me qytetaren më të re të Shqipërisë

Nga: H.O. Më: 28 nëntor 2022 Në ora: 08:36
Edi Rama/ Dua Lipa

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama në një postim të tij në Facebook, ka publikuar disa foto me këngëtaren nga Kosova, me famë botërore, Dua Lipa.

Rama ka uruar në këtë rast festën e pavarësisë.

Postimi i plotë:

MIRËMËNGJES 😊

dhe me qytetaren më të re të Shqipërisë, ju uroj të gjithëve gëzuar përvjetorin e 110 të Flamurit të Pavarësisë, këtë ditë të bekuar të kombit tonë që sot do të mbyllet me Duan në Sheshin Skënderbej⭐️

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat