“Gëzuar Ditën e Çlirimit”- Meta: Sot është koha që të rinjtë të marrin më shumë përgjegjësi për të garantuar të ardhmen e Atdheut

Shqipëria

“Gëzuar Ditën e Çlirimit”- Meta: Sot është koha që të rinjtë të marrin më shumë përgjegjësi për të garantuar të ardhmen e Atdheut

Më: 29 nëntor 2022 Në ora: 15:25
Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, ka uruar të gjithë shqiptarët në lidhje Ditën e Çlirimit. Përmes një postimi në facebook, Meta, ka ndarë një video gjatë homazheve të kryera tek memoriali “Nënë Shqipëri”, i rrethuar nga të rinjtë e PL-së.

Në fjalën e tij Meta thekson se sot është koha që të rinjtë me vetëbesim të marrin më shumë përgjegjësi për të garantuar fatet e tyre dhe të ardhmen e Atdheut.

POSTIMI I PLOTË

GËZUAR DITËN E ÇLIRIMIT!

Sot të rinjtë kanë një detyrë po aq të madhe sa bashkëmoshatarët e tyre dikur, që me vetëbesim dhe angazhim të marrin më shumë përgjegjësi për të garantuar fatet e tyre dhe të ardhmen e Atdheut.

Shqipëria u përket të rinjve!

LAVDI DËSHMORËVE!

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat