Miratimi në Kuvend i ligjit për zonat e mbrojtura, Tabaku dhe Dhori i bashkohen protestës së qytetarëve: Ta dërgojmë në Gjykatën Kushtetuese

Shqipëria

Miratimi në Kuvend i ligjit për zonat e mbrojtura, Tabaku dhe Dhori i bashkohen protestës së qytetarëve: Ta dërgojmë në Gjykatën Kushtetuese

Më: 22 shkurt 2024 Në ora: 10:58
Jordia Tabaku

Jorida Tabku dhe Ilda Dhori i janë bashkuar protestës së të rinjve cilët kundërshtojnë pr. Ligjin për zonat e mbrojtura.

Tabaku: Sugjeroj ta dërgojmë ligjin në kushtetuese.

Bashkë me zonjën Dhori do mbledhim firmat.

Vijojmë betejën institucione.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat