Haradinaj uron vitin e ri, nuk i harron bashkëluftëtarët që gjenden në Hagë

Aktuale

Haradinaj uron vitin e ri, nuk i harron bashkëluftëtarët që gjenden në Hagë

Më: 31 dhjetor 2020 Në ora: 16:31
Daut Haradinaj dhe Kadri Veseli

Shefi i Grupit Parlamentar të AAK-së Daut Haradinaj, ua ka uruar festën e Vitit të Ri qytetarëve të Kosovës, teksa veçmas ka uruar miqtë e tij që sot nuk janë në Kosovë, me bindje të plotë që do të dalim triumfiues, Hashim Thaçi, Rexhep Selimi, Kadri Veseli, Nasim Haradinaj, Jakup Krasniqi, Hysni Ngucati dhe Sali Mustafa-Cali. 

“Urime të gjithë qytetarëve të Kosovës ky Vit i Ri. Veçmas, urimi shkon për miqtë e mi që sot nuk janë në Kosovë, me bindje të plotë që do të dalim triumfiues; Hashim Thaçi, Rexhep Selimi, Kadri Veseli, Nasim Haradinaj, Jakup Krasniqi, Hysni Ngucati dhe Sali Mustafa-Cali”, ka shkruar ai.

Postimi i plotë

Të nderuar qytetarë të Republikës së Kosovës,  Po e mbyllim një vit aspak të lehtë por të bindur se viti që po vjen të na gjejë të bashkuar dhe të vendosur për një shtet të fortë për të gjithë.

Urime të gjithë qytetarëve të Kosovës ky Vit i Ri. Veçmas, urimi shkon për miqtë e mi që sot nuk janë në Kosovë, me bindje të plotë që do të dalim triumfiues; Hashim Thaçi, Rexhep Selimi, Kadri Veseli, Nasim Haradinaj, Jakup Krasniqi, Hysni Ngucati dhe Sali Mustafa-Cali. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat