Ky do të jetë kandidati i Vetëvendosjes për deputet

Aktuale

Ky do të jetë kandidati i Vetëvendosjes për deputet

Nga: A.Zh Më: 13 janar 2021 Në ora: 20:07
Lëvizja Vetëvendosje

Arber Rexhaj ka njoftuar se do të garojë sërish për deputet të Kuvendit të Kosovës, në listën e Lëvizjes Vetëvendosje.

Ai ka falënderuar aktivistët e degës në Prizren, të cilët e kanë votuar, përcjell Bota sot.

“Falënderoj aktivistët dhe delegatët e Lëvizjes Vetëvendosje! në Prizren të cilët sot më votuan duke më nominuar si kandidat për këto zgjedhje parlamentare. Faleminderit juve, të cilët ma mundësuat që t'ua zgjas dorën qytetarëve për të kërkuar mbështetjen e tyre drejt Fitores sonë të Madhe. Na priftë e mbara!”, ka shkruar Rexhaj në një postim në Facebook.

Ai ishte deputet i LVV-së edhe në legjislaturën e kaluar./BS

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat