Marigona Geci nga Klina, fton qytetarët të votojnë LDK-në

Aktuale

Marigona Geci nga Klina, fton qytetarët të votojnë LDK-në

Më: 15 janar 2021 Në ora: 15:27
Marigona Geci

Kandidatja për deputete e LDK-së, Marigona Geci ka qëndruar në Klinë.

Nga Klina Geci ka ftuar qytetarët që të votojnë LDK-në dhe kandidatët për deputetë nga kjo komunë.

Postimi i plotë:

Gjithmonë me LDK-në!

Takim mobilizues me rinin e LDK-së ne komunën e Klinës.

Kandidatët nga Klina:

1. Fadil Gashi

2. Filloreta Berisha do të mbështeten maksimalisht nga rinia e LDK-së ne Klinë.

Zotimet ishin që do ta mbështesin edhe mua

3.)

Marigona Gecin me gjithë potencialin që kanë.

Flm shumë për mbështetjen!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat