Djali i Skender Hysenit të LDK-së lutet për vdekjen e Albin Kurtit

Aktuale

Djali i Skender Hysenit të LDK-së lutet për vdekjen e Albin Kurtit

Më: 17 janar 2021 Në ora: 12:41
Yll Hyseni dhe Albin Kurti

Yll Hyseni, djali i koordinatorit shtetëror të Kosovës për dialogun me Serbinë, Skender Hyseni, ka hedhur akuza të rënda drejt liderit të Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti.

Hyseni, ka shkruar se Kurti është person i cili po manipulon me qytetarët.

Përveç kësaj ai është lutur edhe për vdekjen e Albin Kurtit.

Këto komente, ai i ka bërë në një postim të kreut të VV’së në ‘Facebook’. Më poshtë e gjeni komentin e plotë. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat