Mësohen motivet që e quan babain të vriste djalin, Albert Krasniqin

Aktuale

Mësohen motivet që e quan babain të vriste djalin, Albert Krasniqin

Më: 27 janar 2021 Në ora: 18:18
Albert dhe Skënder Krasniqi

Një vrasje e rëndë ka ndodhur sot në Prishtinë. Albert Krasniqi ka mbetur i vrarë në bodrumin e banesës së tij te rruga C.

Mësohet se dorasi ka qenë babai i tij.

Dyshohet se viktima ka pasur probleme familjare dhe ka kërcënuar që disa ditë familjarët e tij për t’ia plotësuar kushtet që kërkonte.

Babai pasi e ka kryer aktin ka njoftuar vetë policinë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat