Doli e treta, kaq vota ka marrë deri më tani LDK-ja

Aktuale

Doli e treta, kaq vota ka marrë deri më tani LDK-ja

Më: 15 shkurt 2021 Në ora: 09:42
LDK

Nga rezultatet që janë publikuar deri më tani nga KQZ-ja, partia e Isa Mustafës radhitet e treta.

LDK radhitet nga zgjedhjet e 14 shkurtit e treta pas LVV-së në vend të parë dhe PDK-së që ka dalë si parti e dytë.

Deri më tani nga rezultatet që ka publikuar në faqen zyrtare KQZ-ja, partia e Isa Mustafës rezulton se ka marrë 102 mijë e 616 vota.

Përkthyer në përqindje i bie 13,18%.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat