Joe Biden i shkruan letër Vjosa Osmanit

Aktuale

Joe Biden i shkruan letër Vjosa Osmanit

Nga: D.RR Më: 16 shkurt 2021 Në ora: 16:12
Joe Biden dhe Vjosa Osmani

Presidenti i ri i SHBA-ve, Joe Biden i ka shkruar sot letër presidentes në detyrë të Kosovës, Vjosa Osmanit.

Ai ka dërguar telegram urimi për nder të 13 vjetorit të pavarësisë së Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur zyra e presidencës së Kosovës, përmes një komunikate për media.

Pak ditë më parë, edhe Vjosa Osmani i kishte shkruar letër Joe Biden-it, për nder të ditës së presidentëve.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat