Momenti kur një qytetar në Klinë arrestohet

Aktuale

Momenti kur një qytetar në Klinë arrestohet

Më: 23 shkurt 2021 Në ora: 12:13
Momenti kur një qytetar në Klinë arrestohet

Një person është ndaluar dhe më pas arrestuar nga Policia në Klinë.

Rasti ka ndodhur sot rreth orës 11:00 në qendër të qytetit.

Portali raporton se i njëjti u arrestua për shkak të mosmbajtjes së maskës.

Më poshtë keni momentin e arrestimit të qytetarit nga Policia e Kosovës

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat